O Nas

Ideą firmy Evicta jest połączenie fachowej wiedzy prawniczej z niesieniem pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach, w zakresie dochodzenia odszkodowań a także osobom potrzebującym szeroko rozumianej pomocy prawnej.

 

Pracownicy Evicta to zgrany zespół osób, dla których praca jest przyjemnością a partnerskie relacje i zaufanie kluczem do sukcesu. Każdego dnia dokładamy wielu starań, aby miejsce w którym pracujemy było przyjazne i dostępne dla naszych Klientów.

 

Evicta to eksperci wykorzystujący zdobyte doświadczenie, wiedzę i pasję w celu zapewnienia obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Służymy wsparciem i pomocą na każdym etapie postępowania odszkodowawczego, aby zagwarantować niezbędne poczucie bezpieczeństwa osobom poszkodowanym. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji przez nasz zespół jest gwarantem najwyższego standardu obsługi naszych Klientów.

 

Doświadczenie zespołu i szerokie spektrum działania firmy Evicta przekłada się na profesjonalną pomoc i indywidualne podejście do każdej powierzonej nam sprawy.

Mamy świadomość, że za każdym zdarzeniem stoją ludzie – a to Oni są dla nas najważniejsi.